Bolące krostki w okolicy intymnej

Witam. Jakieś 3 dni temu pojawiły mi się krostki niedaleko wejścia do pochwy, odbytu. Są one czerwone, trochę czerwieńsze niż srom, strasznie pieką, szczypią, ból jest nie do wytrzymania. Najbardziej boli, gdy sikam, ale też gdy chodzę. Ból jest nawet wtedy, gdy się podmywam zwykła wodą, zaczyna strasznie piec. Co to może być?

Witam,
Bez badania Pani nie jest możliwe postawienie rozpoznania. Nie można wykluczyć drożdżycy, ropnego zapalenia mieszków włosowych i niestety wielu innych chorób. Być może potrzebne sa badania laboratoryjne. Proszę zgłosić się do dermatologa, ginekologa lub lekarza pierwszego kontaktu. Polecam zachowanie higieny, przemywanie skóry 2 lub 3% borasolem.