Ropne krostki na głowie i nogach

na głowie mam krostki ropne i małe na nogoch ,czy to grzybica. jaki lekarz to leczy
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Ciebie krostki ropne to najprawdopodobniej zakażenie mieszków włosowych. Proszę jednak udać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub specjalisty dermatologa, który zbierze wywiad, oceni zmiany oraz wdroży właściwe postępowanie.