Bóle brzucha i biegunka u 29-latka

DOBRY WIECZÓR. MAM NA IMIĘ GRZEGORZ LAT 29 I OGÓLNIE CIESZĘ SIĘ DOBRYM STANEM ZDROWIA. ACZKOLWIEK DZISIAJ DOSTAŁEM BÓLÓW BRZUCHA I BIEGUNKĘ I TAK CAŁY DZIEŃ. W DOMU GOTUJE DZIEWCZYNA I ZAWSZE JEMY TO SAMO Z TYM, ŻE JEJ NIC NIE DOLEGA. NIE WIEM CZY TO PRZEJDZIE CZY IŚĆ Z TYM DO LEKARZA? PROSZĘ O POMOC. Z GÓRY DZIĘKUJĘ GRZEGORZ.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nie minęły proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.