Ból kości, ogólne rozbicie, brak apetytu i ból brzucha

W sobotę od rana dziwnie się czułam. Tak jakbym miała zakwasy, pobolewały mnie kości i mięśnie, ogólne rozbicie. Wieczór wcześniej wypiłam trochę alkoholu, ale potem samą wodę piłam, którą zwymiotowałam na dzień następny. W nocy w sob czułam się źle: byłam gorąca, rozbita, kręciło mnie w żołądku, całą niedziele przespałam, nie miałam apetytu, wieczorem w brzuchu kręciło, temp. 37,9, a w poniedziałek zrobiłam dwa razy duży baaardzo wodnisty stolec, a potem kilka razy rozwolnienie. Co to może być

Lek. Tomasz Budlewski

Być może infekcja wirusowa. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.