Bóle brzucha, prawego boku, biegunka z krwią

Witam. Od jakiegos czasu mam bule brzucha i biegunkę razem z krwią,boli mnie również w prawym boku, jedzenie które spożywam ma gorzki smak, gorączka jak i cisnienie skacze,bylem u lekarza rodzinnego który odesłał mnie do szpitala , tam zas oznajmiono mi ze jestem zdrowy robiłem badania i z tego co zapamietałem mam brak żelaza i krwinek czerwonych, co mam dalej robić co to może byc ? z góry dziękuje za odpowiedź pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Dostał Pan przecież kartę informacyjną ze szpitala, na której zawierane są wyniki badań. Proszę przytoczyć konkretne informacje. Bez nich porada jest niemożliwa.