Bóle gardła, kaszel, świszczenie w płucach

witam mam taki problem boli mnie gardło mam kaszel jak spod ziemi katar i jak kaszle odczuwam ból głowy z tyłu i nie chce sie odrywać jak biore wdech to słysze jak mi szczela w gardle i charszczy w klatce i w gardle mam troszke chrypki i jak chodze to mnie ostatni gdzieś troche przytyka dodam jeszcze że pale rok czasu i 8 miesięcy co to może być za choroba prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i zebrania wywiadu lekarskiego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem.