Mocny katar, kaszel mokry, lekki stan podgorączkowy oraz ból gardła

Witam. Mam 20 lat. Od 2 dni boli mnie głowa,mam mocny katar, kaszel raczej mokry, lekki stan podgoraczkowy oraz lekki bol gardla. Dzis do tego doszedl lekki klujavy bol w klatce piersiowej oraz bol w gornej czesci plecow pomiedzu lopatkami. Moje pytanie to czy kest to zwylke przeziębienie czy cos bardziej poważnego ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania lekarskiego nie da się określić co Pani dolega, proszę udać się do lekarza.
Pozdrawiam