Bóle głowy a wypadek w młodości

Juz nie pamiętam od kiedy dokuczają mi dziwne bóle głowy (nad uchem po prawej stronie, tam gdzie jako dziecko rozcialem sobie głowę, silnym uderzeniem hustastawki i nie byłem wtedy ). Same bóle nie są bardzo dokuczliwe, lecz się powtarzają, szczególnie przy wysiłku fizycznym. Czy w ogóle jest szansa, że te bóle mają z tym wypadkiem związek związek? Było to wiele lat temu więc pewnie wiekszosc lekarzy lekarzy by to wysmiala. Co o tym sądzicie, czy warto w ogóle siw tym martwić i iść się zbadać?

Mało prawdopodobne by bóle głowy były związane z urazem w młodości.

Proszę jednak wziąć pod uwagę, że w przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem.
Specjalista na podstawie objawów i badania przedmiotowego zdecyduje o dalszym postępowaniu i leczeniu. Czasem potrzebna jest diagnostyka neuroobrazowa (TK, MRI), która pozwala wykluczyć organiczne przyczyny bólów głowy, np. guz mózgu, tętniak.

Właściwe rozpoznanie i zaklasyfikowanie bólu głowy pozwala dobrać skuteczne leczenie.