Bóle głowy i problem z zatokami

Od jakiegoś czasu mam problem z zatokami. Nie pomaga mi sinulan. Mam silne bóle głowy. Ostatnio dostałam antybiotyk Zinnat trochę jakby ustalo ale ciągle mam uczucie zapchanego nosa a wydzielina ropna spływa mi do gardla powodując kluche w gardle. Do tego co jakiś czas jestem osłabiona i mam stan podgoraczkowy. Wiem że mam krzywą przegrode nosowa.

Małgorzata Panek

Skrzywiona przegroda nosa sprzyja zapaleniom zatok. Czy wykluczono podłoże alergiczne przewlekłego zapalenia zatok?
Proszę udać się do laryngologa. On zaproponuje dalsze leczenie. Konieczne jest skierowanie od lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam