Bóle głowy w części skroniowej i bóle w klatce piersiowej

Dzień dobry od dwóch tygodni mam problemy ze zdrowiem jest mi ciężko ponieważ z tego powodu chodzę przemęczona. Wszystko zaczęło się od bólu głowy dostałam piłką siatkowa na wf byłam z tym u lekarza i było wszystko w porządku niestety bóle teraz nawracają i to silniejsze w części skroni owej .Mój drogi problem to bóle w klatce piersiowej w mostku są tak silne ze natychmiast chce mi sie wymiotowac zawijam sie z bolu i do tego zaczyna boleć mnie brzuch tak jak miałabym mieć biegunkę.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety przez internet udzielenie dokładnej porady nie jest możliwe. Proponuję ponownie udać się do lekarza, początkowo do lekarza rodzinnego. Konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego, aby móc coś więcej powiedzieć. Być może konieczne będzie przeprowadzenie dodatkowych badań.