Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 4 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle i kontuzja kolana po zajęciach fizycznych

Moja 9 letnia córka po skoku w dal na lekcji zWF doznała kontuzji. Bolały ją kolana prawe całkowicie przeszło, lewe jeszcze boli. Nie chodzi do szkoły gdyż nie może stanąć na nogę. RTG, USG. nic nie wykazało . RM tylko wysięk w stawie kolanowy, Kolano nie jest w ogóle opuchnięte. Byłam już u 5 ortopedów. Twierdzą,że nie spotkali się z takim przypadkiem. Ból trwa już 6 tygodni. Bardzo proszę o odpowiedz.
MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Dzień dobry, opisując przypadek córki nie zawarliście Państwo kilku podstawowych informacji: - gdzie dokładnie boli kolano ? - czy jest możliwość pełnego zgięcia i wyprostu kolana ? - czy coś blokuje kolano ? - czy ból występuje w odciążeniu (gdy córka siedzi lub leży) ? - co dokładnie oznacza, że nie może stanąć na nogę ? itd. Dlatego trudno o postawienie jednoznacznej hipotezy> Rozumiem, że kolano było zbadane manualnie, jeśli nie to trzeba takie badanie koniecznie wykonać. pozdrawiam Krzysztof Kensy

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy