Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle i kontuzja kolana po zajęciach fizycznych

Moja 9 letnia córka po skoku w dal na lekcji zWF doznała kontuzji. Bolały ją kolana prawe całkowicie przeszło, lewe jeszcze boli. Nie chodzi do szkoły gdyż nie może stanąć na nogę. RTG, USG. nic nie wykazało . RM tylko wysięk w stawie kolanowy, Kolano nie jest w ogóle opuchnięte. Byłam już u 5 ortopedów. Twierdzą,że nie spotkali się z takim przypadkiem. Ból trwa już 6 tygodni. Bardzo proszę o odpowiedz.
MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Dzień dobry, opisując przypadek córki nie zawarliście Państwo kilku podstawowych informacji: - gdzie dokładnie boli kolano ? - czy jest możliwość pełnego zgięcia i wyprostu kolana ? - czy coś blokuje kolano ? - czy ból występuje w odciążeniu (gdy córka siedzi lub leży) ? - co dokładnie oznacza, że nie może stanąć na nogę ? itd. Dlatego trudno o postawienie jednoznacznej hipotezy> Rozumiem, że kolano było zbadane manualnie, jeśli nie to trzeba takie badanie koniecznie wykonać. pozdrawiam Krzysztof Kensy

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy