Bóle klatki piersiowej przy paleniu papierosów

Nigdy nie paliłem papierosów lecz zauważyłem że jak zapale to podczas palenia zamykam lewą powiekę... Dodatkowo odczuwam ucisk w gardle, przełyku. Jeśli macie ode mnie inne moje zapytania na temat chorób to proszę złóżcie je w jedną całość. Wydaje mi się że mój stan zdrowia nie jest zbyt wesoły. :) Dodam jeszcze że podczas wdechu powietrza odczuwam ból w klatce piersiowej z lewej strony kłujący rozległy do lewej łopatki oraz jelita grubego. Taki jakby pulsujący ucisk. :) Pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Ma Pani wiele niespecyficznych objawów, które nie można przypisać konkretnej chorobie. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.