Bóle kolan i bioder oraz zaburzenia koncentracji

Od około 3 tygodni odczuwam ból kolan i bioder, szczególnie lewego kolana. Trudno mi się podnieść z pozycji siedzącej lub leżącej. Od 3 lat występowały też co jakiś czas bóle prawego biodra trwające po kilka tygodni. USG prawego biodra i RTG prawego kolana nic nie wykazały. Drugim problemem są nudności. Pojawiają się co jakiś czas występują kilka dni z rzędu. Mam też problemy z koncentracją i ciągle jestem bardzo senna. Co może być przyczyną tych dolegliwości?

Dolegliwości mogą mieć całkiem niezależne tło i podaje ich Pani tyle, że można by obdzielić kilku specjalistów np.: ortopedę, neurologa, gastroenterologa. Proszę z tymi problemami udać się bezpośrednio do swojego lekarza rodzinnego, który na pewno przeprowadzi podstawową diagnostykę i zaleci dalszy sposób postępowania.