Ból mięśni nóg oraz stawów rąk i nóg

Witam, od kilku dni odczuwam silny ból mięśni nóg (ud) łamią mnie stawy nogi i ręce. Boli mnie dół kręgosłupa, czasem jak wstanę mam problem aby obciążyć nogę ,boli mnie w nodze czasem w posladku czasem w pachwinie po jakieś chwili przechodzi . Wszystkie te objawy nasilają się wieczorem. Czy to może byc wszystko od kręgosłupa? Skąd u mnie nagle taki ból mięśni nóg, skoro wcześniej nigdy go nie miałam? Jakiś czas temu zaczęły mi się drobne problemy z kręgosłupem, sprzyjała temu siedząca praca, brak aktywności fizycznej itp. Zaczęłam coś z tym robić, trochę biegam, chodzę na basen i generalnie mam nadzieję, że jest lepiej. Teraz natomiast aktywność praktycznie uniemożliwia mi ten ból mięśni nóg. Czy jest możliwość, żeby coś z tym zrobić? Może są jakieś leki na ból mięśni nóg, które mi pomogą? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Udzielenie odpowiedzi jaka jest przyczyna Pani dolegliwości jest możliwa tylko i wyłącznie po bezpośrednim badaniu pacjenta. Na podstawie samego opisu nie można określić przyczyny. Proponuję wizytę u lekarza rodzinnego, określi on konieczność badań dodatkowych oraz ewentualnie koniecznych konsultacji.