Bóle mięśniowe a wykluczenie poszczególnych chorób wenerycznych

Mamtakie pytanie miałem głupie zachownie seksualne wykluczono juz hiv chlamidie robilem wymaz spodnapletka i wyszła bakteria morganelia morgani bola mnie mięśnie podpachami jagby ktoś włorzył mi poduszki ból przechodzi do dołu rak jgby rełmatyzm i boli mnie gardło tylko to taki stłumiony ból i mam lekkie swedzenie w cewce wenerolog dal mi lek na ta bakterię ale te dolegliwości sięutrzymuja twierdzi że niema powodu do niepokoju jakie ewentualnie mógłbym wykonac badania jeszcze .Dziekuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
O konieczności wykonania badań dodatkowych powinien zadecydować lekarz prowadzący. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną.