Bóle po 2 latach od cesarskiego cięcia

Witam, dwa lata temu miałam wykonana cesarskie. Od jakiś 8mc boli mnie prawy , bok w trochę wyżej niż pachwina zwłaszcza jak leżę na lewym boku to odczuwam ból w prawym. Byłam u ginekogloga usg wyszło ok. Tydzień temu miałam usuwany laparoskopowo woreczek zolciowy z kamieniami i od tego czasu ból w nie ustępuje,nie mogę zgiać nogi.Lekarze w szpitalu twierdzili , że z ich strony wygląda wszystko ok i powinnam skontaktować się znów z ginekolegem. Proszę o pomoc czy to może zrosty?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani, Mogą to być zrosty, ale nejpewniej będzie aby Pani brzuch zbadał doświadczony lekarz, tym bardziej iż USG nie wykazało patologii.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Przepraszam , ale na odległość nie jestem w stanie stwierdzić czy są to zrosty!!! Dziękuję za zaufanie!!! Nie jestem w stanie pomóc Pani na odległość - mimo szczerych chęci!!!!! Radzę jednak udać się NA BADANIE do operatorów ponownie i ginekologa!!! Pozdrawiam , zż