Bóle podczas zginania dłoni a kontuzje sportowe

witam, jakiś czas temu dosyć aktywnie grałam w siatkówkę. to już ponad 5 lat. Nie pamiętam co było przyczyną ale wówczas pojawił się ból - górna część lewej dłońi podczas odginania ręki w góre - zgięcie dłoni np. jak przy pompkach. potem ból znikał, ale przy pracach domowych - podpieraniu się np. o podłogę pojawiał się. Teraz chodzę na aerobik, zatem jest sporo ćwiczeń, w tym pompki, wymagającej podpierania się a podłodze. Odczuwam znowu po tylu latach ból. d

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ortopedy.