Narastający ból w barku po wysiłku fizycznym

robilem pompki na poreczach, po treningu czulem sie dobrze, jak wrocilem do domu to po jakiejs godzinie zaczał narastac bol w karku, lewym barku i rece, po nastepnej godzinie nie moglem juz ruszyc sie na lózku bol byl niesamowity w miejscach jak wyżej opisałem, do tego doszło dretwienie lewej dłoni. czy moglem uszkodzic cos podczas tych pompek na poreczach?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Pana dolegliwości mogą być spowodowane kontuzją. Zalecam wizytę u lekarza ortopedy. Pozdrawiam.