Bóle powodujące omdlenia i biegunki przy miesiączkowaniu

Czy bóle przy okresie powodujące omdlenia, wymioty, biegunki i bardzo wysokie gorączki nie wspominając o przeraźliwie silnym bólu jest czymś normalnym? Mecze się tak od kilku lat i nie mogę znaleźć pomocy. Dodam także ze często udaje się do szpitala przez tak silne objawy nie jestem w stanie normalnie prosperowac między innymi w pracy do której w te dni iść zwyczajnie nie daje rady.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej nie jest to normalne. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa.