Bóle w dolnej części kręgosłupa nasilające się jesienią

Witam. Mam 29 lat. Od dłuższego czasu mam bóle w dolnej części kręgosłupa, które nasilają się w okresie jesienno zimowym zwłaszcza wieczorem i tuż po przebudzeniu. Ponadto od miesiąca, jestem osłabiona, apatyczna, straciłam apetyt, mam bóle brzucha, stałam się bardziej nerwowa. Jaka może być przyczyna takich objawów? Co w związku z tym powinnam zrobić.

Witam. Sugeruję wizytę u lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie i pokieruje dokładną diagnostyka.