Bóle w klatce piersiowej przy powiększonej lewej komorze

Witam jestem 18 letnia matka, od pewnego czasu zwróciłam uwagę na bule w klatce piersiowej tak jakby ktoś mnie przygniatal, sciskal. I ten ból promieniowal aż do szyi, często czuje kłócie w sercu przy czym zaczyczynam szybciej oddychać echo serca miałam robione mając 11 lat wyniklo ze mam lewa komorę powiększona, to od tego mam takie bole?

Piotr Pilarski

Sugeruje wizytę u kardiologa. Powinna Pani być pod kontrolą specjalisty.

Pozdrawiam.