Bóle w odcinku lędźwiowym i problemy z siedzeniem

Witam od 8 lat borykam się z problemem kręgosłupa , w ubiegłym roku miała być operacja ale nie poddałam się jej, obecnie problem powrócił problemy z siedzeniem , ból w odcinku lędźwiowym , bioder z promieniowaniem do lewej nogi , nawet chodzenie sprawia trudność szybko się męczę , obecnie wizyty u pani neurolog i rehabilitacja ale już trwa to miesiąc czasu i ból nadal towarzyszy , co robić ?????????

Właściwie sama sobie Pani odpowiedziała . Była pani zakwalifikowana do leczenia operacyjnego na które nie wyraziła Pani zgody. Leczenie zachowawcze nie przynosi poprawy dlatego pozostaje tylko poddać się operacji .