Bóle w okolicy wzgórka łonowego

Mam 33 lata i dwoje dzieci. par 3 miesiace temu , zaczęłam odczuwać bóle, wyłącznie w miejscu wzgórka łonowego - wewnątrz, jakby bolała mnie kość znajdująca się tuż nad sromem. i dól brzucha do tego kregosłup w okolicy ledzwiowaj. co to moze być jakie badania wykonac. ginekolog nie widzi nic niepokojacego czy rezonans magnetyczny miednicy pomogłby zdiagnozowac ta przypadłosc? prosze o pomoc. lekarze przepisuja tylko srodki przeciwbolowe,

Rtg oraz usg ortopedyczne. W razie potwierdzenia przyczyny dolegliwości , tj zwyrodnienia spojenia lonowego bez jego rozejscia (zakładam, że ginekolog to wykluczyl) można zastosować czynniki wzrostowe oraz standardowa fizjoterapię