Bolesność jajnika u 19-letniej dziewczyny

Witam, nazywam się Gosia i mam 19 lat. Wczoraj nagle zlapal mnie bol w okolicy prawego jajnika,biodra. Nie mogłam zasnąć do momentu jak polozylam poduszke pod biodro. Za każdym razem jak siadam boli mnie w tym samym miejscu. Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele. Ból może pochodzić ze stawu biodorwego, jajników, wyrostka robaczkowego spośród najczęstszych przyczyn. Konieczny jest kontakt z lekarzem.