Bolesność kości ogonowej podczas siedzenia

Dzień dobry piszę ponieważ mam problem z kością ogonową boli mnie bardzo w trakcie siedzenia również mam duży problem w momęcie kiedy muszę wstać np z krzesła.1,5 roku temu upadłam na schodach metalowych myślałam ,że coś mi się stało z nerkami ,ale nerki mam zupełnie zdrowe .

Aleksander Ropielewski

Należy wykonać badania obrazowe odcinka krzyżowego kręgosłupa. Możliwe, że w wyniku urazu doszło do uszkodzenia struktur tej okolicy kręgosłupa. Bez badań obrazowych trudno będzie znaleźć możliwą przyczynę dolegliwości.