Bolesność okolicy serca a trudności z oddychaniem

32 lata od miesiecy bole w okolicy przysercowej kolo sutka,brak mozliwosci nabrania odpowiedniej ilosci powietrza,oddech nie przyspieszony po echo serca i ekg wysilkowym lekarz stwierdzil ze jest ok,a ja odczowam ten bol jak typowo sercowy,niedokrwienny serca,odczuwalny podczas wysilku ale nie narastajacy,bol odczuwam rowniez w nocy szczegolnie gdy jestem ulozony na lewym boku,cisnienie 115/66 puls 75zazwyczaj,pozatym polip i nadzerka przelyku co to moze byc nerwy czy cos z sercem jednak?

Lek. Tomasz Budlewski

Szanowny Pani, badania wykonane przez lekarzy z tego co Pan pisze nie wykazały zmian, więc proszę kierować się zgodnie z ich zaleceniami. Co do zmian przełyku proszę skontaktować się z gastroenterologiem być może konieczne będzie wykonanie gastroskopii.