Brak akcji serca u płodu w 7. tygodniu ciąży i nieregularny kształt pęcherzyka

Jestem najprawdopodobniej w 7 tc (licząc od zapłodnienia). Tydzień temu lekarz nie stwierdził czynności serca, pęcherzyk ma 29mm a zarodek 13mm. Dał skierowanie do szpitala na wywołanie poronienia i łyżeczkowanie. Dwa dni później poszłam jeszcze do innego lekarza, który również nie widział serduszka dodatkowo stwierdził nieregularny kształt pęcherzyka, kazał jednak czekać tydzień... a ja nie wiem co myśleć. Czuję się dobrze, nie miałam plamień, czy jest jeszcze szansa ze będzie dobrze?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę udać się na wizyte w tym tygodniu, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć. proponuje oznaczyc jeszcze poziom beta hcg.