Brak apetytu u niemowlęcia w ciągu dnia

Witam co nożna zrobić jeśli niemowlak niechcenia nawet dotknąć piersi i zjeść w dzień a w nocy normalnie je z piersi co 2 godziny,czy może być jakaś przyczyną tego problemu i czy jest jakiś na to sposób. ??????????

Magdalena StusiĹska

Dziecko samo reguluje sobie jak pobiera pokarm- jeśli prawidłowo przybiera na wadze nie ma powodu do zmartwienia.