Brak kontrolnego USG przed podaniem nasienia męża

Witam. 20.03.15r miałam inseminacje,cykl stymulowny gonapeptyl, fostimon i ovitrelle 18.03. W dniu IUI lekarz nie zrobił kontrolnego usg przed podaniem nasienia męża,czy powinien je zrobić?Rano 10 dniu po IUI zrobiłam test z moczu wynik negatywny,czy to zbyt wcześnie? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że raczej nie było konieczność wykonywania USG, w zależności od tego kiedy wcześniej było wykonywane. Proponowałbym, wykonanie badania beta hcg z krwi najlepiej jeszcze dziś, wtedy będzie można coś więcej powiedzieć.