Brak okresu po pettingu a możliwość ciąży

2 maja uprawiałam petting chłopak skończył w moich ustach. 7 maja dostałam okres normaly. 6 zrobiłam test negatywny. jest 9 czerwca a miesiączki nie dostałam ! Czy moge być w ciąży ? prosze o pomoc....

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Z opisanej przez Panią sytuacji wynika, że nie doszło do stosunku płciowego, zatem ryzyko ciąży jest praktycznie równe zeru. W przypadku utrzymywania się tego stanu zalecam wizytę u ginekologa celem wykluczenia innych możliwych przyczyn braku miesiączki u Pani. Pozdrawiam