Brak przybierania na wadze w 23. tygodniu ciąży

Jestem w 23 tyg ciaza a moja waga stoi w miejscu jeszcze nic nie przytylam;-(robilam badania prenatalne dzidzius rozwija sie prawidlowo jego waga to 507 g, oprucz tego wszystkie badania mam wzorowe krew,mocz...Mam 173 i ważę 80 kg taka wage mialam przed ciaza i dalej mam. Czy to jest normalne ze nic nie tyje? Bardzo sie martwie.dodam ze brzuszek już mi widac i czuje ruchy dziecka

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli ciąża rozwija się prawidłowo to nie ma powodu do niepokoju. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego ciążę.