Brak trzeciego okresu po niepełnym stosunku

Witam. w połowie stycznia odbyłam stosunek bez zabezpieczenia (4 razy włożył, nie podniecał się). Po 2 tyg w dzien spodziewanego okresu zrobilam test - negatywny. Okres z 23. dni przesunal się na 24 dni. Ostatnio, czyli po 2 mies. zrobiłam ponownie test, znów negatywny. Podkreślam, że okres ostatni był bardzo duży (dużo krwi, a nie pojedyncze plamienia). Lecz teraz jest 26. dzień cyklu a ja nie mam okresu. Czy reguluje mi się cykl miesiączkowy? Czy ciąża jest możliwa? Nie mam bolów podbrzusza.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciąża. Wykluczyła ją jednak Pani poprzez wykonanie dwóch testów ciążowych w prawidłowym odstępie czasu. Wskazana konsultacja ginekologiczna. Bez badania klinicznego niestety ustalenie przyczyny spóźniającej się miesiączki jest niemożliwe.