Stosunek dzień po zakończeniu okresu a brak następnej miesiączki

Witam. 29grudnia mialam stosunek do konca bez zabezpieczenia. okres natomiast skonczyl mi sie dzien wczesniej trwal od 22-28grudnia. teraz powinnam dostac okres, jednak mi sie spoznia, ostatnio mialam duzo nerwow i stresow, do tego pobolewaja mnie troche piersi. do tego wszystkiego zrobilam 2x test i wyszlo ze nie jestem w ciazy, po tym bylam tez u ginelokoga i potwierdzila, ze ciazy nie ma i nie bd, jednk nie robilam mi usg. nie wiem kompletnie jak to wszystko rozumiec, co sie dzieje?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Stres może wpływać na cykl miesiączkowy. Skoro ciąża została wykluczona przez ginekologa i 2 testy ciążowe, z pewnością nie doszło do zapłodnienia.