Brak wzrostu piersi u 21-latki

Witam mam 21 tal ,ważę 49 kg i wcale nie rosną mi piersi nie mam nawet miseczki B ! wiem że jest to sprawa genetyczna i zależy też od tego kiedy zaczęłam miesiączkować .Okres dostałam wieku 15 lat . Bardzo się tym przejmuje chciałabym żebym czuła się kobieco a tak nie jest , wstydzę się nawet rozebrać przy chłopaku choć on twierdzi że małe jest piękne he , ale ja mam inne zdanie chce czuć się komfortowo . Więc co ja mam zrobić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa. Być może konieczne jest wykonanie badań hormonalnych. W czasie wizyty, na podstawie bezpośredniego badania oraz zebranego wywiadu medycznego będzie można określić odpowiednie postępowanie.