Brak zabezpieczenia podczas stosunków przerywanych a ryzyko ciąży

nie zabezpieczamy sie z narzeczonym od 2 lat i uprawiamy seks codziennie lub co dwa dni , czy istnieje ryzyka zajscia w ciąże? on stosuje stosunke przerywany

Elżbieta Rhone

Witam,
oczywiście - jak najbardziej istnieje ryzyko zajścia w ciążę - jest ono dość wysokie, ponieważ stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji.