Brak zarodka w pęcherzyku ciążowym w 10 tygodniu ciąży

Witam Dzis bylam u ginekologa Jestem w 10 tyg ciąży Mialam USG W pęcherzyku ciążowym nie ma zarodka, jedynie mala kropka Mam poczekać tydzień i jak nie poronie sama dr wypisze skierowanie do szpitala I moje pytania: 1. Czy w szpitalu od razu przejde zabieg lyzeczkowania czy sa inne sposoby np. farmakologiczne? Pyt nr 2: Czy lyzeczkowanie wykonuje się teraz ze znieczuleniem bo 8 lat temu miałam robione bez Pyt nr 3: Jad długo trwa zabieg, ile trwa pobyt w szpitalu i czy zawsze jest konieczny?

1-najpierw otrzyma Pani tabletki dopochwowe, po ktorych moze rozppcznie sie poronienie. Jesli sie nie rozpocznie samoistnie - wykonany zostanie zabieg lyzeczkowania.
2- tak, w znieczuleniu dozylnym, krotkotrwalym.
3- trwa kilka minut, pobyt w szpitalu to zwykle 3 dni.