Brak zarostu na twarzy u 36-latka

Witam! Mam 36 lat, ale mój zarost na twarzy wygląda jak u nastolatka, nawet po 2 tygodniach bez golenia się, ledwo ma 5 mm. Mój Tato ma bujną brodę, więc chyba to nic genetycznego. Czy to może świadczyć o niedoborze jakiegoś hormonu?

Witam! Jeśli jakość zarostu jest jedynym niepokojącym Pana objawem (prawidłowa wielkość jąder, libido), nie ma powodów do niepokoju.