Brak zaufania do partnera i rozstanie przez kłamstwa

Witam Nie mam zaufania do swojego partnera , rozstaliśmy się przez klamstwa i teraz od nowa próbujemy ale ja nie dokońca mu wierzę dlatego sprawdzam mu telefon i pocztę. Co mam zrobić aby było dobrze?

Witaj,
nieufność a szczególnie jej upokarzająca postać,jaka jest śledzenie ,wynika z przekonania,że partnerowi podobają się inne kobiety albo,że on się im podoba.Ani to,ani tamto nie jest problemem dla osoby ufającej samej sobie i akceptującej siebie.Dlatego,zanim spowodujesz,że na skutek osaczenia partner będzie musiał Cię okłamywać/nie sposób z nikim sie nie kontaktować/albo nie przyznawać do spotkań.Bo to wcale nie znaczy,że nie jesteś najwazniejsza dla niego.
Zachęcam gorąco do kontaktu osoibistego lub wspólnego z partnerem,by rozprawić się ze swoją niską samooceną i rozwiązywaniem problemu przeciwko samym sobie,bo gdy on będzie gotowy przystać na Twoje warunki-przestanie być dla Ciebie atrakcyjny.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.

Dzień dobry. Po pierwsze sprawdzanie telefonu, poczty jest najgorszym rozwiązaniem w tej sytuacji. Pokazuje Pani w ten sposób, że i tak nie ufa partnerowi więc z jego strony nie będzie tez motywacji, żeby to zaufanie zdobyć. Pozdrawiam.