Brązowe brudzenie bielizny po stosunku

witam. mam 17 lat i w czerwcu współżyłam z chłopakiem po raz pierwszy... dziś jest 28 września a ja uprawiałam z nim seks po raz 2 21 września bez zabezpieczenia... mój problem polega na tym że wydzielam śluz który ma normalne zabarwienie ale jak osadza się na bieliźnie pozostaje po nim taka brązowa plama co to może być??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zabrudzenie bielizny będące wynikiem wydostawania się śluzu to fizjologiczne zjawisko. Jeżeli nie ma dodatkowych krwawień nie ma co się przejmować. Proszę pamiętać iż stosunek bez zabezpieczenia, nawet przerywany nie chroni przed ciążą.