Brązowe plamienia przed okresem

Witam. Od kiedy siegam pamiecia, przed okresem, zawsze mam brazowe plamienia. Trwaja one 1-3 dni i dopiero potem rezkreca sie okres. Wyczytalam ze to moze byc niedomoga lutealna. Wykonalam wiec badanie prolaktyny i progesteronu. Okazalo sie ze hormony sa jak najbardziej w normie. Bylam juz u 2 prywatnych, wyjatkowo dobrych lekarzy ktorzy rozlozyli rece i stwierdzili ze nie maja pomyslu czym to jest spowodowane. B prosze o pomoc martwi mnie to, szczegolnie ze planuje wkrotce potomstwo. Dziekuje

Aleksander Ropielewski

Przy prawidłowych wynikach badań hormonalnych oraz obacnej owulacji nie jestem w stanie znaleźć przyczyny Pani dolegliwości.