Brązowe plamienia w 10 tygodniu ciąży

Witam P.doktorze , jestem w ciąży w 10 tygodniu od dwóch dni mam zaplamienie na majtkach jest to śluz ciemnego koloru a mojego ginekologa nie ma teraz , dopiero bedzie za tydzień , się martwie od czego mi się tak robi i czy wszystko jest w pożadku z dzieckiem. bardzo proszę o pomoc , za co z góry bardzo dziękuje

Wymaga Pani pilnej konsultacji u ginekologa- każde plamienie i krwawienie w czasie ciąży wymaga diagnostyki i ewentualnie leczenia. Wskazany jest oszczędzający tryb życia do czasu kiedy będzie Pani u ginekologa.