Brązowy śluz, brak miesiączki - czy istnieje ryzyko ciąży?

Witam,
mam 20 lat. Od jakiegoś czasu męczą mnie pewne dolegliwości. Otóż jakieś półtora miesiąca temu uprawiałam petting. Partner jednak nie miał żadnego orgazmu czy też wytrysku. Poza tym jestem dziewicą. Tydzień po tym wystąpiła miesiączka. Natomiast jeszcze jakieś 10 dni po tej miesiączce nastąpiło bolesne krwawienie, czemu towarzyszył ból brzucha - dosyć silny (widoczna krew, a następnie brązowawy śluz, a następnie dziwnie zielone plamienie - na podpasce widoczna żywa zieleń).
Następnej miesiączki, która powinna być już jakieś 12 dni temu, nie dostałam, pojawia się tylko brązowawy, delikatny śluz i brązowawe plamienia, czemu towarzyszy minimalny ból w okolicach jajnika. Dodam, że zawsze miałam nieregularne miesiączki, potrafiły opóźniać się nawet dwa miesiące, chociaż nigdy nie miałam krwawień międzymiesiączkowych.
Byłam u ginekologa w przychodni akademickiej, ale kiedy mówię, że jestem dziewicą - nie jestem badana. Lekarka przepisała mi pewien ziołowy lek, no ale póki nie mam krwawienia, nie mogę zacząć go brać.
Jakieś półtora miesiąca wcześniej skończyłam też zażywanie silnego leku na trądzik. Najsilniejszego i najskuteczniejszego lekarstwa dostępnego dotychczas, które jednak może mieć poważne skutki uboczne, ponieważ zawsze miałam problemy skórne. W skład wchodzi I***. Co to może być? Czy jest prawdopodobieństwo ciąży?
Nie mam żadnych objawów, poza tym, że mam drobne żyłki niebieskie widoczne na piersiach, ale ja mam takie całe ciało, dekolt również, może poza brzuchem. Boję się, że mogłam zajść w ciążę. Nie uprawiałam seksu jednak, a partner na pewno nie miał żadnego wytrysku, tyle że nie wiem nawet, czy on się również dotykał.
Jestem osobą, która ma skłonności do nadinterpretacji, czy też przeżywania lub nawet wmawiania sobie różnych rzeczy. Przypuszczam, że niedługo zwariuję i zaczną sobie wmawiać wszystkie objawy. Tyle, że naczytałam się w internecie, że ten śluz często kobiety mają będąc w ciąży. Panicznie boję się wykonać testu, już teraz jak zamknę oczy, widzę na nim dwie kreski.
Bardzo proszę o odpowiedź.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,
prawdopodobieństwo, że zaszła Pani w ciążę, jest bardzo małe. Jednak nie można tego całkowicie wykluczyć. Dlatego pomimo strachu proponuję wykonanie testu ciążowego.
Natomiast powinna Pani przyjąć zapisany lek. Po tym należy zgłosić się na kolejną wizytę u ginekologa. Być może przyczyną Pani dolegliwości są zburzenia hormonalne. Konieczne wówczas będzie wykonanie odpowiednich badań oraz ewentualnie włączenie leczenia.
Pozdrawiam