Brunatnobrązowy śluz z pochwy i stosunek z zabezpieczeniem

Witam,dziś pojawił się u mnie brunatnobrązowy śluz z pochwy, ostatnia miesiączka zaczęła się 24 sierpnia, cykl trwa 32-34 dni. 4 dni temu współżyłam z zabezpieczeniem jednak bez zakończenia wewnątrz. Dodam, że mam 22 lata, nigdy nie byłam w ciąży ani też nie brałam tabletek antykoncepcyjnych. Proszę o odpowiedź.

Witam. Plamienie moze byc wynikiem wahan poziomu hormonow lub wczesnej ciazy. Stosunek przerywany nie jest skuteczna metoda antykoncepcyjna.