Cera trądzikowa u 27-latki

Mam 27 lat i ciągle problemy z cerą - krostki (pryszcze), czerwone plamki, suche plamki. Stosuję dermokosmetyki, zawsze staram się je starannie dobierać - wybieram te do cery tłustej problemowej. Jednak ciągle borykam się z tymi problemami. Czy są jakieś sposoby, żeby się ich pozbyć na dobre (zapanować nad nimi?)

Witam niestety objawy tradziku obecnie wystepuja w roznym wieku ,wskazana wizyta u dermatologa bo moga byc wskazania do leczenia doustnego bo przestrzeganie odpowiedniej pielegnacji skory i diety moze byc niewystarczajace

Zachęcam do konsultacji ze specjalistą dermatologiem, lub wybrać się na kwasy do kosmetyczki- być może zwyczajnie Pani skóre potrzebuje złuszczania.

Dzień dobry,

W pierwszej kolejności proszę się udać do specjalisty, który dokładnie obejrzy skórę i oceni problem. Istnieje wiele zabiegów laserowych, które działają antybakteryjnie, hamują więc powstawanie nowych aktywnych zmian.

Pozdrawiam serdecznie.