Chodzenie po schodach po operacji przepukliny pachwinowej metodą tradycyjną

Witam Czy po około 20 dniach od operacji przepukliny pachwinowej metodą tradycyjną z siatką będę mógł wrócić do pracy, w której parę razy dziennie będę musiał wchodzić po schodach na mniej więcej 6 piętro, czasem lekko przyśpieszyć kroku, spędzać dużo czasu na chodzeniu, czasem pod górkę ?

Witam , nie znam wielkości przepukliny,rodzaju,zakresu,przebiegu operacji,ani przebiegu pooperacyjnego! Nie znam też stanu obecnego - nie jestem więc w stanie powiedzieć nic autorytatywnego! Proszę skonsultować się z operatorem!!! z.żurawski