Choroba wielostawowa, chroniczny nieżyt gardła i astma

Mam 58 lat i od kilku lat walczę z chorobą wielostawowa a nadto choruje na chronczny nieżyt gardła astmę araz duszność bolesną serca a ponadto bardzo poważną wadę wzroku a najgorsze co mam to guzki hebergena na palcach dłonie pracuje duże na komputerze jako sekretarka q sadzie i nadto muszę dzwigac tomy akt a obecnie 2 miesiące temu złamałam kciuk prawej ręki czy mam szanse starac się na rente nie mam czucia w rece dziękuję za odpowiedź

Ma Pani wiele schorzeń przewlekłych, Proszę omówić z lekarzem, który zna Panią i wyniki badań. Jeśli schorzenia utrudniają pracę, ma Pani szanse na czasową rentę rehabilitacyjną, a potem może na stałą ??

W temacie renty nie wypowiem się. Na pewno pomoże Pani współpraca z dobrym fizjoterapeutą, który podniesie Pani sprawność. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki