Ci oznacza dla mnie taki wynik Holtera?

Proszę o interpretację wyników holtera ekg . Jestem kobietą 20 lat 115 kg 174 cm paląca od 3 lat. Holter robilam prywatnie bo często mam zawroty głowy i mroczki oraz dziwne uczucie jakby chwilowo przestswalo mi bic serce. Średnie hr 81 Minimu 41 O godzinie 5:12 Maksimum 178 (wiem ze to był wysiłek) Arytmie komorowe Ve razem 8 Arytmie nadkomorowe SVE łącznie 6 SVE liczba par :1 Maks QT 445ms Maks QTc 478 ms Maks QT/QTc o godz 1:53 HR 61 bmp W wnioskach Bradykardia zatokowo okresowa Zatokowe wędrowanie rozrusznika Blok zatokowo-przedsionkowy 2 st Mobitz 1 okresowy Blok zatokowo-przedsionkowy 2 st typu Mobitz 2 okresowy .

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować ten wynik z kardiologiem, który zlecał Pani to badanie.