Ciągłe bóle głowy i uczucie ciężkości

Witam! Od prawie miesiąca towarzyszą mi ciągłe, dość dziwne bóle głowy. Mam wrażenie, że kiedy mocniej poruszę głową zacznie mi się kręcić w głowie, przewrócę się. Dodatkowo czuję iż moje głowa jest jakby bardzo ciężka i kiedy siedzę, najbezpieczniej czuję się opierając głowę o dłoń. Najchętniej nie odrywałabym głowy od poduszki. Początkowo wiązałam takie objawy ze środkami antykoncepcyjnymi i przyjmowanymi lekami na refluks, jednak po odstawieniu wszystkich preparatów dolegliwości pozostały.

Małgorzata Panek

Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Może okazać się konieczna konsultacja neurologiczna.
Pozdrawiam