Ciągłe problemy z pęcherzem u mojej partnerki

Witam serdecznie. Moja partnerka ma ciągłe problemy z pęcherzem i czuje w jego okolicach ciągły dyskomfort(od ponad pół roku przewlekłe leczenie u ginekologów,urologów nie daje nic). Ja natomiast zacząłem mieć na skórze dziwne strupki,które następnie zmieniają się w coraz to większę okręgi(nie boli,nie szczypie,ale jest), dodatkowo jestem senny i osłabiony. Oboje jsteśmy już po badaniach krwi i moczu,ktore wychodzą dobrze. CO jeszcze możemy zrobić ? Zaczęliśmy się zastanawiac,czy nie jest to wina jakiś chorób wenerycznych, chociaż jesteśmy swoimi jedynymi partnerami seksualnymi od 5 lat. Ostatecznie także mamy w domu psa i kota,jeśli może to w czymś pomóc. Proszę o pomoc.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się razem , z lekarzem dermatologiem - dermatolodzy zajmują się również leczeniem chorób wenerycznych. Pozdrawiam.