Ciągły ból brzucha po resekcji żołądka

Moj tata mial resekcje zolodka,przezuty jedynie na wycietych wezlach jest aktualnie po 6chemi i po 25 lampach i ma ciagly bok brzucha cokolwiek zje czy jest to normalen czy mamy sie znowu niepokoic?dziekuje så odp

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.